Podziękowania.

exit

Szanowni Państwo, Rajdowi Kibice i Organizatorzy, po dziesięciu latach naszej obecności w polskim rajdowym środowisku, nadszedł czas aby się pożegnać i podziękować za wspólny wspaniały okres.

Nazwę naszej firmy zobaczyć można było prawie na każdej rundzie RSMP i większości RPP od Rajdu Bałtyku 2004 aż po Rajd Dolnośląski 2014. Charakterystyczny logotyp Schnug widoczny też był na rajdówkach niektórych zawodników od lig amatorskich, po Mistrzostwa Polski, a na samochodzie bezpieczeństwa z numerem 0 także podczas niemieckiej rundy Mistrzostw Świata w 2014 roku.

Od świadczenia usług logistycznych dla organizatorów, poprzez finansowe wsparcie zawodników aż do flagowego projektu jakim były BEZPIECZNE RAJDY (zespół samochodów bezpieczeństwa) nasz team angażował się z całą swoją energią i profesjonalną postawą, co mamy nadzieję zapisze się pozytywną czcionką w annałach polskich rajdów. Rajdy to wiele nieprzespanych nocy, wiele poznanych nowych miejsc i w końcu wiele wspaniałych znajomości, które w większości zamieniły się w długotrwałe przyjaźnie.

Zespół zerówek oraz nasze inne aktywności nie mogłyby tak kompletnie zaistnieć, gdyby nie wsparcie naszych partnerów: SUBARU IMPORT POLSKA, DUNLOP POLSKA, UBEZPIECZENIA GENERALI, ORLEN OIL, HANDLOPEX, RAIFFEISEN LEASING, RALLYSHOP.PL, MTS SUBARU DZIERŻONIÓW, AUTORACING.PL, AUTOFUKOWSKI.PL. Również podkreślić należy, że współpraca z Główną Komisją Sportu Samochodowego PZM, a także z Delegatem do Spraw Bezpieczeństwa PZM przebiegała na bardzo wysokim poziomie i była bardzo konstruktywna.

Korzystając z tej okazji, chcielibyśmy złożyć na Wasze ręce podziękowanie za bardzo intensywne dziesięciolecie, to był fantastyczny rajdowy czas!

Zarząd spółki Schnug Polska.

Autorka fotografii: Karolina Klimecka

Trackback from your site.

Patroni medialni