• Home
  • News
  • Polska „zerówka” otworzy ADAC Rallye Deutschland

Polska „zerówka” otworzy ADAC Rallye Deutschland

2014

Zespół bezpiecznerajdy.pl ponownie został zaproszony do współpracy z organizatorem ADAC Rallye Deutschland. Podczas kolejnej rundy Mistrzostw Świata w Niemczech, szef zespołu Tomasz Kamiński usiądzie za kierownicą samochodu z numerem 0. Pilotem na ten event jest znany z Subaru Historic Rally Team Krzysztof Marschal. Zespół obecny jest już w Trewirze, gdzie dokonał odbioru administracyjnego i zgodnie z harmonogramem rozpocznie we wtorek zapoznanie z trasą rajdu. Pozostała „część” SHRT również jest w Niemczech. Marek Kluszczyński, na co dzień kierowca Agrupowej „Babci” w RSMP tym razem osobiście zajmie się serwisem Ngrupowej Subaru Imprezy 555 Tomka Kamińskiego.

Jesteśmy dobrze przygotowani, wiemy czego się spodziewać i na jakie warunki możemy liczyć na odcinkach, mówi Tomek Kamiński. Najtrudniejszy oczywiście będzie czterdziestodwukilometrowy odcinek Panzeprlatte, choć pozostałe odcinki po winnicach nie są o wiele łatwiejsze. Po raz drugi przejedziemy pełny program rundy Mistrzostw Świata i nie ukrywam bardzo nas zaufanie organizatora cieszy. Na Rajdzie Rzeszowskim ustawiliśmy samochód po wymianie zawieszenia i wierzymy, że pomimo swojego wieku nasza Impreza 555 dowiezie nas bez technicznych problemów do mety. Jedziemy tutaj z opisem i doświadczenie chłopaków z Subaru Historic Rally Team jest mi bardzo potrzebne, dodaje Kamiński.

W naszej pracy wspierają nas jak zwykle Schnug Polska, Dunlop, Handlopex, Generali, MTS Subaru Dzierżoniów, Autoracing.pl oraz e-Carsport.com Fotki i informacje „live” z rajdu będzie można śledzić na blogu Tomka Kamińskiego FreshFuel.pl na Facebook.

Wszystkim załogom, a szczególnie naszym rodakom życzymy wysokich miejsc w klasyfikacji rajdu, a kibicom doskonałego sportowego widowiska.

Pamiętajcie KIBICUJCIE BEZPIECZNIE!!!

Do zobaczenia nad Mozelą.

Trackback from your site.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Patroni medialni